Перейти до контенту
Погода +14° Карта тривог Транспорт онлайн Мапа міста Каталог компаній Якість повітря
Новини Опубліковано

На Київщині зросла кількість аварій в електромережах

На Київщині зросла кількість аварій в електромережах

У Київській області на 34% збільшилась аварійність електромереж через одночасне увімкнення приладів після відновлення електропостачання.

ДТЕК Київські регіональні електромережі повідомили про критичну ситуацію з електропостачанням у Київській області. Експерти зафіксували зростання аварійності на 34%, що пов’язують з неправильною поведінкою споживачів під час повернення світла.

Найчастіше виходить з ладу обладнання низької напруги, яке безпосередньо живить будинки. Причиною є одночасне увімкнення потужних електроприладів.

Фахівці наголошують на дотриманні простих правил:

  • Від’єднати від мережі всі енергоємні прилади під час стабілізаційного відключення.
  • Після повернення світла зачекати 30 хвилин перед увімкненням техніки.
  • Вмикати техніку по черзі, не навантажуючи мережу одночасно.

Особливу увагу приділяють будинкам з електроопаленням, власників яких просять набирати навантаження поступово.

Читайте також — Новини

Усі матеріали розділу