Новини Опубліковано
На Київщині зросла кількість аварій в електромережах

У Київській області на 34% збільшилась аварійність електромереж через одночасне увімкнення приладів після відновлення електропостачання.
ДТЕК Київські регіональні електромережі повідомили про критичну ситуацію з електропостачанням у Київській області. Експерти зафіксували зростання аварійності на 34%, що пов’язують з неправильною поведінкою споживачів під час повернення світла.
Найчастіше виходить з ладу обладнання низької напруги, яке безпосередньо живить будинки. Причиною є одночасне увімкнення потужних електроприладів.
Фахівці наголошують на дотриманні простих правил:
- Від’єднати від мережі всі енергоємні прилади під час стабілізаційного відключення.
- Після повернення світла зачекати 30 хвилин перед увімкненням техніки.
- Вмикати техніку по черзі, не навантажуючи мережу одночасно.
Особливу увагу приділяють будинкам з електроопаленням, власників яких просять набирати навантаження поступово.


