
Унаслідок російської атаки у ніч на 7 лютого пошкоджений логістичний центр кондитерської фабрики Roshen у Яготині Київської області. Майже повністю знищений найбільший склад готової продукції компанії, однак постраждалих немає — всі працівники перебували в укриттях.
Росіяни атакували Київщину дронами, внаслідок чого виникла пожежа на території складського комплексу. Компанія Roshen підтвердила масштаб збитків.
«Наша команда змогла видихнути лише під ранок — коли стало зрозуміло, що під час чергової атаки на логістичний центр усі працівники були в укриттях і жертв вдалося уникнути», — повідомили у Roshen.
Це вже друга атака на виробництво компанії за останній місяць. У ніч на 24 січня росіяни пошкодили шоколадну фабрику Roshen у Києві. Тоді постраждало три людини, одна загинула.
У ніч проти 7 лютого російські окупанти застосували понад 400 дронів і близько 40 ракет різних типів для масованої атаки на західні регіони України. Вибухи лунали у Вінниці, Рівному, на Львівщині та у Бурштині Івано-Франківської області, де розташована Бурштинська теплоелектростанція.
Міністр енергетики України Денис Шмигаль розповів, що росіяни атакували повітряні лінії 750 кВ і 330 кВ, а також Бурштинську та Добротвірську ТЕС. Персонал блоків атомних електростанцій розвантажив їх, зменшивши потужність.