Перейти до контенту
Погода +14° Карта тривог Транспорт онлайн Мапа міста Каталог компаній Якість повітря
Новини Опубліковано

На Київщині знайшли тіло ще однієї жертви, яка загинула під час окупації

На Київщині знайшли тіло ще однієї жертви, яка загинула під час окупації

4 серпня робітник дорожньої служби повідомив, що на Житомирській трасі поблизу села Березівка знайшов труп чоловіка.

Джерело: Андрій Нєбитов, заступник начальника Головного управління Національної поліції в Київській області.

“В технічному колодязі знайшли тіло загиблого під час окупації на Київщині. 4 серпня робітник дорожньої служби повідомив нам, що на Житомирській трасі поблизу села Березівка знайшов труп чоловіка. Тіло знаходилось у заповненому водою люкові на узбіччі Житомирської траси.

Після того як рятувальники дістали загиблого, поліцейські оглянули тіло та встановили, що чоловік загинув у кінці лютого — на початку березня”, – повідомив держслужбовець.

Наразі поліція надала прикмети загиблого для ідентифікації особистості.

Прикмети загиблого: темне волосся, був одягнений у зимовий одяг чорного кольору, брюки, куртку та кофту, чорне взуття.

Якщо у вас є інформація стосовно загиблого, потрібно повідомити на спецлінію «102».

Раніше ми писали, що на Київщині перевірили готовність до оборони

Читайте також — Новини

Усі матеріали розділу