Перейти до контенту
Погода +14° Карта тривог Транспорт онлайн Мапа міста Каталог компаній Якість повітря
Новини Опубліковано

На Київщині внаслідок ДТП загинуло двоє людей

На Київщині внаслідок ДТП загинуло двоє людей
Фото Фото: kv.npu.gov.ua

Внаслідок аварії двоє людей загинуло та ще трьох потерпілих доставлено до лікарні.

Джерело: Поліція Київщини

Аварія трапилась 1 травня на автодорозі між селом Плюти та містом Українка Обухівського району.

Попередньо встановлено, що відбулося зіткнення між автомобілями «Renault Duster» з трьома пасажирами та «Volkswagen Golf». В результаті аварії два пасажири «Renault Duster» загинули, третій в тяжкому стані. 

Кермувальницю «Volkswagen Golf» госпіталізовано до лікарні. 

Водія «Renault Duster» працівники поліції затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. 

Читайте також — Новини

Усі матеріали розділу