Перейти до контенту
Погода +14° Карта тривог Транспорт онлайн Мапа міста Каталог компаній Якість повітря
Новини Опубліковано

На Київщині протягом тижня 726 людей захворіли на COVID-19

На Київщині протягом тижня 726 людей захворіли на COVID-19

Це на 247 більше, ніж минулого тижня.

Джерело: Департамент охорони здоров’я Київської ОВА

Станом на 7 березня в лікарні регіону госпіталізовано 248 хворих. З них 189 – із підтвердженим діагнозом коронавірус, 59 – із підозрою на COVID-19.

Протягом останнього тижня щеплення зробили 1 414 осіб. Найбільше вакцинувалися першою бустерною дозою – 715 щеплень. Другу бустерну дозу отримали 327 осіб, першу дозу вакцини – 172, другу дозу – 200.

“Наголошуємо, вакцинація – єдиний дієвий спосіб захиститися від тяжкого перебігу коронавірусної хвороби. У регіоні наразі функціонують 24 центри масової вакцинації та 182 пункти щеплень, а також працює 19 мобільних бригад”, – повідомили в Київській ОВА.

Читайте також — Новини

Усі матеріали розділу