Майже 300 млн грн збитків: генеральному директору «Київавтодор» та ексначальнику одного з експлуатаційних управлінь столиці повідомлено підозру

17:28  |  16.02.2024
Майже 300 млн грн збитків: генеральному директору «Київавтодор» та ексначальнику одного з експлуатаційних управлінь столиці повідомлено підозру

Фото: kyiv.npu.gov.ua

Порушники звозили відходи різного типу на земельну ділянку, яка призначалась виключно для накопичення снігу зібраного на вулицях столиці. Такі дії призвели до забруднення ділянки відходами та матеріалами шкідливими для людей та довкілля. Фігурантів підозрюють у службовій недбалості.

Джерело: Поліція Києва

Протягом 2022-2023 років службові особи КП «ШЕУ Солом’янського району міста Києва» за вказівкою свого керівника звозили відходи різного типу на земельну ділянку, яка призначалась виключно для накопичення снігу зібраного на вулицях міста Київ.

Своєю чергою керівник “Київавтодору” внаслідок несумлінного ставлення до своїх службових обов’язків, допустив здійснення підконтрольним підприємством дій, які призвели до забруднення ділянки відходами та матеріалами шкідливими для людей та довкілля.

В ході огляду земельної ділянки із залученням спеціалістів Державної екологічної інспекції Столичного округу виявлено металолом, тверді побутові відходи, пластик відходи автомобільного транспорту.

У результаті державі було завдано збитки на майже 300 млн грн.

15 лютого генеральному директору «Київавтодор» та колишньому начальнику районного ШЕУ повідомили підозру за ч. 2 ст. 367 (Службова недбалість) та ч. 2 ст. 239 (Забруднення або псування земель) Кримінального кодексу України.

Досудове розслідування триває за процесуального керівництва Солом’янської окружної прокуратури.

Нагадуємо, що новини без цензури публікуємо в Телеграм telegram ico, підпишись зараз, щоб не пропустити важливе!

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: