Леся Нікітюк завітала на трансформовану набережну річки Либідь

16:37  |  16.09.2021
PR

На правах реклами

glo™ призначений для повнолітніх споживачів тютюну або нікотину

Оновлене місце для відпочинку киян та гостей міста: набережна річки Либідь, трансформована в рамках урбаністичної кампанії “Місто vs. Урбазаври” за підтримки бренду glo™, відкрилася для відвідувачів.

Колись цей простір був некомфортним і занедбаним, багато людей навіть не знали про те, що на Либеді існує набережна. Тепер же, з появою нових лавочок, тканинних навісів та яскравих навігаційних елементів, намальованих на бетонних берегах річки, локація заграла новими кольорами. Хоча за це й довелося поборотись: потужна злива, яка пройшла після першого етапу трансформації, зруйнувала частину оновлень. Бренд разом з урбаністами не відступили і швидко ліквідували наслідки, а також провели “роботу над помилками”. Тактичний урбанізм показав свою практичність — адже завдяки обраним методам вдалося без значних затрат ресурсів допрацювати певні моменти та укріпити конструкції на локації. Тепер на набережній Либеді можна з комфортом відпочити, прогулятися або зустрітися з друзями.

Оцінити трансформацію набережної Либеді можна у відео:

 

Юлія Бевзенко, авторка проєкту “Шукай!” та CITY HERO, що очолювала полювання на Водозавра, каже, що різниця між локацією до і після трансформації приголомшлива: Я дуже радію, що взяла участь у проєкті про реальні зміни. Нарешті трансформували занедбану локацію міста, яку багато років знали не з ліпшого боку. Тепер тут чисто та красиво, і в це вкладено багато сил. Достатньо поглянути на фото «до» та «після»! І що більше людей дізнається про трансформацію, тим популярнішою стане наша набережна Либеді”.

12 вересня BIG HERO кампанії Леся Нікітюк та низка зіркових гостей завітали на набережну річки Либідь, щоб відсвяткувати завершення проєкту. Яскрава вечірка поєднала урбаністичну тему та захопливі творчі перформанси, як і сама кампанія “Місто vs. Урбазаври” поєднала серйозні справи з легким фановим підходом.

Одним з основних елементів програми заходу стала презентація колекції відомого стиліста і дилера моди Валерія Топала, створеної спільно з молодим дизайнером Q concept Анастасією Падалко. Для створення колекції були використані вінтажні речі українських дизайнерів ARTEMKLIMCHUK, Larisa Lobanova, Лілія Литковська, Q concept, а також одяг із second hand. 15 луків з перероблених матеріалів акцентували увагу на важливості сталої моди і відповідального споживання. Темою небайдужості до навколишнього середовища була сповнена і сама постановка показу, що нагадувала захоплююче театралізоване шоу. Моделі ходили наче по воді у руслі Либеді та постійно змінювали образи, щоб розповісти за допомогою них історію, зрозумілу без жодного слова.

Читайте:  Долго ли простоит Арка Дружбы народов

 Нестандартний музичний перформанс у другій половині вечора здивував гостей несподіваним використанням урбаністичних предметів. Те, що ми зазвичай не помічаємо, на вечірці перетворилося на унікальний музичний інструмент. Його звучання переплелося з ритмами барабанів та урбаністичним треком DJ Fisun, зануривши гостей івенту в магнетичну, бурхливу атмосферу міста.

Кожен з нас є частиною урбаністичного середовища — і кожен має силу змінити щось навколо себе та запустити хвилю позитивних трансформацій на більш глобальному рівні. Про цю “теорію маленьких справ”, що лежить в основі тактичного урбанізму, нагадала у своєму виступі Леся Нікітюк. Гості заходу, серед яких були Євген Таллер, Sonya Kay, Віта Булана, Андрій Гонковський, Оля Чубата, Ярослав Князев, Тетяна Ніколенко (Мурій), Орест Мурій, Андрій Шабанов та інші, охоче підтримали цю ідею та попрактикувалися у локальних трансформаціях прямо на івенті. За допомогою спеціальної кнопки вони міняли колір освітлення на локації та наочно спостерігали, як невеликі деталі можуть вражаюче позначитися на сприйнятті всього середовища.

Проєкт “Місто vs. Урбазаври” завершився — але яскраві й нестандартні активності від бренду glo™ продовжуються. Стежте за новинами в акаунті @glo_ukraine в Instagram.

Додаткова інформація:

Проєкт був реалізований за безпосередньої ініціативи та підтримки Олександра Возного, начальника Управління екології та природних ресурсів, та за підтримки КП «Плесо» і Управління Екології КМДА.

Вечірку 12 вересня проведено за участі агенції Slupsky Event Management.

Читайте Мой Киев в Телеграме telegram ico!

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Метки:

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: