Перейти до контенту
Погода +14° Карта тривог Транспорт онлайн Мапа міста Каталог компаній Якість повітря
Новини Опубліковано

Київ переходить на графіки відключень світла окремо для кожного будинку

Київ переходить на графіки відключень світла окремо для кожного будинку

З півночі 29 січня в Києві вводять тимчасові графіки подачі електроенергії. Після тижнів хаотичних екстрених відключень кожен будинок отримає свій графік, який можна буде переглянути в чат-боті та на сайті ДТЕК.

Компанія ДТЕК повідомила, що графіки будуть нерівномірними в різних районах через особливість пошкоджень енергосистеми й не прив’язаними до звичних черг. Кожний будинок матиме індивідуальний режим відключень.

«Запускаємо графіки так швидко, як тільки можемо, щоб у киян з’явилася хоч невелика опора для планування свого дня», — сказано в повідомленні компанії.

Водночас ДТЕК попередила, що перші кілька днів буде допрацьовувати систему, а якщо ситуація погіршиться, то доведеться повернутися до екстрених відключень.

Читайте також — Новини

Усі матеріали розділу