Перейти до контенту
Погода +14° Карта тривог Транспорт онлайн Мапа міста Каталог компаній Якість повітря
Новини Опубліковано

Київ і область перейшли на екстрені відключення світла

Київ і область перейшли на екстрені відключення світла

2 лютого у Києві та на Київщині скасовані погодинні графіки вимкнення електроенергії. За командою системного оператора Укренерго запроваджені екстрені відключення. Графіки не діють.

Про перехід на екстрені відключення повідомила енергетична компанія ДТЕК у своєму телеграм-каналі.

«Київ та Київщина: за командою Укренерго застосовані екстрені відключення», — зазначили в компанії.

Енергетики нагадали, що під час екстрених відключень графіки не діють, а роботи ведуться за оперативними командами системного оператора.

Читайте також — Новини

Усі матеріали розділу