Кличко: Завтра на столичні маршрути вийдуть ще 13 автобусів, які місто отримало від міжнародних партнерів

18:13  |  26.01.2023
Кличко: Завтра на столичні маршрути вийдуть ще 13 автобусів, які місто отримало від міжнародних партнерів

Фото: kyivcity.gov.ua

Завтра на столичні маршрути вийдуть ще 13 автобусів, які місто отримало на початку січня в якості допомоги від міжнародних партнерів.

Джерело: Мер Києва Віталій Кличко

«Завтра на столичні маршрути вийдуть ще 13 автобусів, які місто отримало на початку січня в якості допомоги від міжнародних партнерів. Завдяки такій допомозі від міст Рига та Тампере, Київ покращує транспортне сполучення», – написав мер столиці та подякував європейським друзям, які підтримують і допомагають Києву та Україні.

Зокрема, столиця відновлює роботу двох автобусних маршрутів: автобус № 9, який курсуватиме трасою «Вулиця Булгакова – станція метро «Лук’янівська»; автобус № 97-К «Вулиця Академіка Єфремова – Ринок (Масив Новобіличі)».

На маршрут № 9 вийдуть автобуси Mercedes, отримані Києвом від Риги. Такі автобуси курсуватимуть і наявним маршрутом № 97. А на маршруті №97-К — їздитимуть автобуси марки Volvo, які Києву надало фінське місто Тампере.

Кличко нагадав, що від Риги на початку цього року українська столиця отримала ще 10 автобусів (перші 11 надійшли у квітні минулого року). А від Тампере отримали 3 автобуси.

Нагадуємо, що новини без цензури публікуємо в Телеграм telegram ico, підпишись зараз, щоб не пропустити важливе!

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: