Перейти до контенту
Погода +14° Карта тривог Транспорт онлайн Мапа міста Каталог компаній Якість повітря
Новини Опубліковано

Кличко второй раз заболел коронавирусом

Кличко второй раз заболел коронавирусом
Фото Фото: kiev.klichko.org

Мэр Киева Виталий Кличко заболел на COVID-19. Об этом он сообщил в своем Telegram-канале.

«Новина для мене – невтішна. Отримав позитивний результат тесту на COVID-19. Захворів уже вдруге. Оскільки вакцинований, сподіваюся на нескладний перебіг хвороби. Самоізолювався, лікуюся та працюю з дому. Будь ласка, бережіть себе! Бо вірус – агресивний і розповсюджується швидко. Будьте обережними, якщо спілкуєтеся з великою кількістю людей чи відвідуєте публічні місця. Дотримуйтеся правил!», – сообщил Кличко.

Читайте також — Новини

Усі матеріали розділу