Кличко показал новый сквер, который обустроили в Дарницком районе (видео)

11:05  |  17.07.2019
Кличко показал новый сквер, который обустроили в Дарницком районе

Фото: kyivcity.gov.ua

В Дарницком районе столицы, на улице Тростянецкой, появился новый сквер. Видео комфортной зеленой зоны обнародовал на своей странице в Facebook мэр Киева Виталий Кличко.

«На місці, де ще рік тому був пустир, тепер –  справжня міська оаза. Тут, на площі понад один гектар, фахівці «Зеленбуду» висадили понад 300 кущів та 35 дерев. Встановили 13 нових та зручних лав. Облаштували пішохідні доріжки, встановили сучасну металеву огорожу. Побудували невелику концертну сцену. Думаю, особливо сподобається малечі, бо в ньому є новий, яскравий і безпечний, ігровий комплекс «Замок», — написал Кличко.

Он добавил, что на всех игровых площадках зоны отдыха оборудовано покрытие из специального материала, чтобы дети не травмировались.

«Ми робимо все, аби в кожному районі столиці були такі зелені зони, де можна комфортно відпочити. Нагадаю, за кілька останніх років у Києві відремонтували 363 парки та сквери. Надали статус парка чи скверу 136 зеленим зонам», — подчеркнул мэр столицы.

Друзі! У Дарницькому районі, на вулиці Тростянецькій з’явився новий сквер. На місці, де ще рік тому був пустир, тепер – справжня міська оаза.-:) Тут, на площі понад один гектар, фахівці «Зеленбуду» висадили понад 300 кущів та 35 дерев. Встановили 13 нових та зручних лав. Облаштували пішохідні доріжки, встановили сучасну металеву огорожу. Побудували невелику концертну сцену. Думаю, особливо сподобається малечі, бо в ньому є новий, яскравий і безпечний, ігровий комплекс «Замок». А на всіх ігрових майданчиках зони відпочинку облаштоване покриття зі спеціального матеріалу, щоб діти не травмувалися. Ми робимо все, аби в кожному районі столиці були такі зелені зони, де можна комфортно відпочити. Нагадаю, за кілька останніх років у Києві відремонтували 363 парки та сквери. Надали статус парка чи скверу 136 зеленим зонам.

Gepostet von Кличко — мер am Dienstag, 16. Juli 2019

Нагадуємо, що новини без цензури публікуємо в Телеграм telegram ico, підпишись зараз, щоб не пропустити важливе!

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: