Кличко показал, как идут работы по обновлению Борщаговского путепровода (видео)

12:38  |  04.07.2019
Кличко показал, как идут работы по обновлению Борщаговского путепровода

Фото: kyivcity.gov.ua

Мэр Киева на своей странице в Facebook опубликовал видео, где показал, как идут работы по обновлению Борщаговского путепровода.

«Сьогодні тривають роботи з оновлення ще одного важливого об’єкту інфраструктури столиці – Борщагівського шляхопроводу. Аби якомога швидше закінчити центральної смуги та відновити рух швидкісного трамваю, працівники працюють майже цілодобово», — отметил Кличко.

Так, на мосту уже сняли слои старого асфальта и бетона и приступают к укладке новой арматуры. Также специалисты все подготовили и начнут работы по реставрации нижней части моста. Там тоже придется снимать старый слой бетона и устанавливать новые металлические конструкции. Но, первоочередная задача, как подчеркнул мэр, — трамвайного полотна.

«Борщагівський шляхопровід не зазнавав капітального ремонту з 1965 року. І перебував уже в аварійному стані. Тому необхідно було його оновлювати. Я ще раз перепрошую за незручності, пов’язані з ремонтом. Але дорожники роблять все, щоб якнайшвидше завершити заплановані роботи», — добавил мэр.

Друзі! Сьогодні тривають роботи з оновлення ще одного важливого об’єкту інфраструктури столиці – Борщагівського шляхопроводу.Аби якомога швидше закінчити цетральної смуги та відновити рух швидкісного трамваю, працівники працюють майже цілодобово. На мосту вже зняли шари старого асфальту та бетону і приступають до вкладання нової арматури. Також фахівці все підготували і розпочнуть роботи з реставрації нижньої частини мосту. Там теж доведеться знімати старий шар бетону та встановлювати нові металеві конструкції. Але, першочергове завдання — ремонт трамвайного полотна. Борщагівський шляхопровід не зазнавав капітального ремонту з 1965 року. І перебував уже в аварійному стані. Тому необхідно було його оновлювати. Я ще раз перепрошую за незручності, пов’язані з ремонтом. Але дорожники роблять все, щоб якнайшвидше завершити заплановані роботи.Комунальне підприємство Київпастранс / Kyivpastrans відслідковує ситуацію з трафіком і там, де є необхідність, ставить на лінії додаткові автобуси. ✔️ Інформація про всі зміни маршрутів — на сайті підприємства https://kpt.kiev.ua.

Gepostet von Кличко — мер am Mittwoch, 3. Juli 2019

Также мэр отметил, что коммунальное предприятие «Киевпастранс» отслеживает ситуацию с трафиком и там, где есть необходимость, ставит на линии дополнительные автобусы.

Читайте:  Бомбоубежище и секретная станция: топ-12 фактов о Киевском метрополитене

Читайте Мой Киев в Телеграме telegram ico!

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: