Кличко: 60 відсотків столиці поки без електрики. В першу чергу енергетики підключають об’єкти критичної інфраструктури

21:00  |  24.11.2022
У Києві та області застосовуються екстрені відключення електроенергії

60 відсотків столиці поки без електрики. Комунальні служби, енергетики працюють уже понад добу, щоб стабілізувати ситуацію. В першу чергу до живлення підключають об’єкти критичної інфраструктури.

Джерело: Мер Києва Віталій Кличко в ефірі загальнонаціонального телемарафону

«Енергетики зараз працюють в критичних умовах. Поступово відновлюють систему. В першу чергу електроенергію подають об’єктам критичної інфраструктури – водоканалу, лікарням, громадському транспорту. Ми вже запустили наземний електротранспорт. Також скоротили інтервали між потягами метрополітену. Бо розуміємо – це наймасовіший транспорт для пересування містом», – наголосив Віталій Кличко.

Також він зазначив, що в столиці готуються розгорнути роботу пунктів обігріву. Дізнатися про їх розташування можна буде на сайті міської влади. Також Віталій Кличко закликав мешканців Києва зробити про всяк випадок необхідний запас технічної та питної води, їжі, підготувати теплий одяг.

«Ми розуміємо, що такі ракетні атаки будуть повторюватися. І маємо бути готовими до будь-якого розвитку подій», – зазначив Віталій Кличко.

Нагадуємо, що новини без цензури публікуємо в Телеграм telegram ico, підпишись зараз, щоб не пропустити важливе!

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: