Київський Центр підготовки до Національного спротиву ввів додатковий курс для ознайомлення з роботою операторів БПЛА (відео)

15:30  |  14.05.2024
Київський Центр підготовки до Національного спротиву ввів додатковий курс для ознайомлення з роботою операторів БПЛА

Київський Центр підготовки до Національного спротиву вдосконалює напрями навчання добровольців: введено безкоштовний додатковий п’ятиденний курс для ознайомлення з роботою безпілотних літальних апаратів. Днями відбувся перший випуск курсантів за цією програмою.

Джерело: КО «Муніципальна охорона».

Підготовку охочих забезпечують інструктори комунального об’єднання, які мають бойовий досвід.

З 2022 року вони проводять навчання за напрямами: тактико-спеціальна підготовка в урбанізованій зоні та на відкритій місцевості, домедична підготовка (тактична медицина), основи інженерної підготовки (базові знання з пересування на замінованих територіях, класифікація мінних боєприпасів тощо), психологічна підготовка, основи роботи БПЛА.

Водночас нові тактики, специфіка бойових дій третього року повномасштабної російсько-української війни вимагають впровадження нових напрямів підготовки. Тому фахівці посилюють і вдосконалюють курс підготовки операторів бойових дронів. 

Від початку цього року Центр підготовки КО «Муніципальна охорона» в межах безпеки та оборони столиці підготував понад 6 000 осіб. Загалом під час програмних заходів із підвищення обороноздатності столиці з 2023 року навчання пройшли понад 26 000 людей.

Також понад 15 000 громадян пройшли спеціальний військовий вишкіл добровольчих формувань територіальної громади (ДФТГ). 

Записатися на курс навчання в Центрі підготовки до Національного спротиву можна за посиланням: https://e.surl.li/kawbru.

Нагадуємо, що новини без цензури публікуємо в Телеграм telegram ico, підпишись зараз, щоб не пропустити важливе!

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Метки:

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: