Київська опера до Міжнародного дня музики представить гала-концерт

16:15  |  29.09.2022
Київська опера

Київська опера

30 вересня о 18:00 в Київській опері (Київський муніципальний академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва) відбудеться гала-концерт, присвячений Міжнародному дню музики.

Джерело: Київська опера

Ця подія має назву «Музи не мовчать!», програма гала-концерту складена так, щоб глядач мав можливість почути справжні «перлини» оперної, співаної та інструментальної музики за один вечір і в одному місці.

Умовно це буде три блоки: українська академічна музика –  від Миколи Лисенка до Михайла Вериківського, світова класика – від Вольфганга Амадея Моцарта до Шарля Гуно і Джакомо Пуччіні та українські романси Олександра Білаша, Анатолія Кос-Анатольського, Миколи Стецюна та Валентина Сильвестрова. Всі твори виконуватимуть винятково українською мовою і навіть «вічна музика» звучатиме в перекладі на українську.

У концерті візьмуть участь провідні солісти Київської опери: Андрій Гонюков, Ольга Фомічова, Олександр Киреєв, Дмитро Фощанка, Гліб Іванов, Сергій Макієнко, Анна Зарецька, Роман Лещов, Микита Олійник, Вікторія Осадчук, Анастасія Поліщук, Ганна Твердова, Ганна Шевченкo, Владислав Фоміних, хор і симфонічний оркестр театру.

Диригенти – Володимир Кожухар, Сергій Голубничий, Євген Воронко. Хормейстер – Анжела Масленнікова. Режисер – Віталій Пальчиков. Директор-художній керівник Київської опери – Петро Качанов.

Адреса театру: вул. Межигірська, 2 (ст. м.  «Контрактова площа»). Придбати квиток можна в касах. або за посиланням онлайн.

Раніше ми писали, що киян запрошують посмакувати яблуками

Нагадуємо, що новини без цензури публікуємо в Телеграм telegram ico, підпишись зараз, щоб не пропустити важливе!

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: