Перейти до контенту
Погода +14° Карта тривог Транспорт онлайн Мапа міста Каталог компаній Якість повітря
Новини Опубліковано

Київ з понеділка повертається до стабілізаційних відключень – ДТЕК

Київ з понеділка повертається до стабілізаційних відключень – ДТЕК

У Києві з понеділка, 5 грудня, повертаються стабілізаційні відключення електроенергії, тобто за графіками.

Джерело: ДТЕК Київські електромережі

“З 5 грудня повертаємося до графіків стабілізаційних відключень. Однак ситуація в енергосистемі лишається складною. Тому просимо з розумінням поставитися до можливих відхилень, які можуть виникати для балансування енергосистеми. Робимо все можливе, щоб їх було якомога менше”, – йдеться в повідомленні ДТЕК.

Читайте також — Новини

Усі матеріали розділу