Київ отримав від фінського міста Тампере три пасажирських автобуси та гуманітарну допомогу

15:43  |  04.01.2023
Київ отримав від фінського міста Тампере три пасажирських автобуси та гуманітарну допомогу

Фото: kyivcity.gov.ua

Київ отримав від фінського міста Тампере три пасажирських автобуси. У них також приїхала гуманітарна допомога, яку зібрали для Києва міська влада Тампере спільно з активними громадянами Фінляндії.

Джерело: КМДА

У церемонії передачі автобусів взяли участь мер столиці Віталій Кличко та посол Республіки Фінляндія в Україні Яакко Лехтовірта.

Тампере – перше місто, із яким Київ підписав колись угоду про побратимство (в 1954 році). І Тампере, на початку широкомасштабної агресії росії, допомагало та підтримувало українську столицю.

«У Тампере знайшли прихисток багато українців, що рятувалися від війни. Міська влада і громадяни фінського міста постійно надсилають Києву гуманітарну допомогу. Сьогодні ми приймаємо три пасажирських автобуси із гуманітарною допомогою, яку зібрали наші небайдужі друзі. Через постійні атаки російського агресора і його спроби залишити столицю й Україну без електроенергії, українці відчувають дефіцит електроенергії. А нам вкрай важливо забезпечити роботу наземного пасажирського транспорту. Нагадаю, що сьогодні на всіх тролейбусних і трамвайних маршрутах столиці у нас працюють автобуси. Тож отримана сьогодні допомога є важливим внеском у забезпечення роботи наземного громадського транспорту Києва», – підкреслив Віталій Кличко.

Як запевнив посол Фінляндії в Україні Яакко Лехтовірта, його держава продовжує підтримувати Україну в цій жахливій війні, яку розв’язала росія, і продовжує надсилати гуманітарну допомогу українцям, допомагати украінським військовим.

«Сьогодні громадяни Тампере об’єдналися для того, щоб зібрати цю допомогу для України. Хочу відзначити, що Тампере є містом-побратимом Києва з 1954 року. Допомога Києву та Україні триватиме», – підкреслив посол Республіки Фінляндія в Україні.

Серед гуманітарної допомоги, яку отримав Київ разом з автобусами – допомога для українських військових, медикаменти, найнеобхідніші речі для немовлят та інше.

Мер столиці подякував місту Тампере, зокрема Товариству українців Тампере, та фінському народу за підтримку і необхідну допомогу.

Нагадуємо, що новини без цензури публікуємо в Телеграм telegram ico, підпишись зараз, щоб не пропустити важливе!

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: