Новини Опубліковано
Київ і область повернулись до стабілізаційних графіків відключень світла

На Київщині енергетикам вдалось стабілізувати ситуацію після останньої атаки окупантів та повернутись до графіків стабілізаційних відключень.
Джерело: ДТЕК
Водночас ситуація в енергосистемі все ще складна, тому споживачів просять не вмикати одночасно декілька потужних приладів.


