Киев запускает наземный транспорт с субботы, метро – с понедельника

11:15  |  23.05.2020
"Киевпастранс" обнародовал маршруты наземного транспорта, которые дублируют ветки метро

Фото: facebook.com/Kyivpastrans

В Киеве с 12:00 дня 23 мая начинает работать в обычном режиме весь общественный наземный транспорт, метро заработает с 25 мая. Об этом сообщили и.о. первого зампредседателя КГГА Валентин Мондриевский, замглавы КГГА Петр Пантелеев, советник киевского городского головы Владимир Бондаренко на брифинге в субботу.

Как отметил Мондриевский, по итогам заседания комиссии ТЭБ и ЧС в Киеве в субботу утром было принято решение о переходе на второй этап ослабления карантина.

«Враховуючи зміну показників для ослаблення протиепідемічних заходів, ми на сьогодні маємо в Києві такі показники. Загальна кількість нових випадків COVID-19 за останні 7 днів на 100 тисяч населення становить менше ніж 12 осіб, а саме 11,7. Другий показник, який дає можливість переходити до послаблення карантинних заходів – це завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я. На сьогодні кількість визначених до госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19 становить менше ніж 50%, а саме 35%. Наступний показник – середня кількість тестувань методом ПЛР становить більше 12 осіб на 100 тисяч населення протягом останніх 7 днів. У Києві цей показник 37.7. Враховуючи всі ці показники, прийнято рішення про наступний етап послаблення карантинних заходів у місті Києві. Це означає, що з 12 години 23 травня в столиці почнуть працювати торговельні заклади до тисячі квадратних метрів, в тому числі ті, які працюють в будівлях і мають окремі входи. З 12 години дня відновить у звичайному режимі роботу весь громадський наземний транспорт», — сказал Мондиевский.

«З 25 травня, з дотриманням усіх норм і регламентів запрацює метрополітен у звичайному режимі. Також з 25 травня почнуть працювати всі ринки і ярмарки. Також 25 травня будуть доступні для використання спортивні, дитячі майданчики в парках, скверах та на прибудинкових територіях. Крім того, готується до відкриття з 1 червня дитячі садочки та школи для 11 класів, мається на увазі здача ЗНО, заклади професійної технічної та вищої освіти запрацюють для випускників та абітурієнтів. Також готуються до відкриття з 1 червня готелі, але без роботи ресторанів. З 1 червня також готуються відкритися дитячо-юнацькій спортивні школи, спорткомплекси, фітнес-зали, проте без роботи басейнів. І пляжі, зони відпочинку також запрацюють з 1 червня. Крім того, ми відкриємо для відвідування кладовища також з 1 червня. Рішення про роботу ТРЦ буде прийнято окремо, це буде залежати від тенденцій захворюваності», — сказал Пантелеев.

Читайте:  В Украине за сутки зафиксировали 1464 новых случая коронавирусной болезни COVID-19

Вместе с тем, советник киевского городского головы Владимир Бондаренко подчеркнул, что с 23 мая на маршруты выходит весь коммунальный пассажирский транспорт. Разрешена также работа частного пассажирского транспорта. В то же время он призвал киевлян с понедельника рассчитывать время на дорогу до работы, так как количество пассажиров в транспорте будет ограничено.

В субботу утром глава МОЗ Максим Степанов заявил, что на сегодняшний день переход ко 2 этапу смягчения карантина в Киеве невозможен из-за превышения показателя заболеваемости на 100 000 населения.

Читайте Мой Киев в Телеграме telegram ico!

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: