Перейти до контенту
Погода +14° Карта тривог Транспорт Новини Каталог компаній Якість повітря
Новини Опубліковано

Двоє хлопчиків, чия мама загинула, коли бігла з ними до укриття в Києві, після атаки потрапили до «Охматдиту»

Двоє хлопчиків, чия мама загинула, коли бігла з ними до укриття в Києві, після атаки потрапили до «Охматдиту»

Під час російського обстрілу Києва вночі 2 червня у Шевченківському районі мама двох малих хлопчиків загинула, коли бігла з ними до укриття. Дітей віком 2 і 4 роки доправили до лікарні «Охматдит» з різними травмами.

4-річний хлопчик отримав забій та гематому м’яких тканин лівого стегна. Після медичного огляду та надання першої допомоги його направили на амбулаторне лікування.

Молодший брат, дворічний, постраждав значно серйозніше. У нього виявили вибуховий перелом лівого ліктьового суглоба та множинні рани тулуба й обличчя з чужорідними тілами у м’яких тканинах.

Лікарі провели невідкладне оперативне втручання з накладанням апарату зовнішньої фіксації. Зараз він перебуває у відділенні ортопедії та травматології під постійним наглядом медиків. На нього чекають тривале лікування та реабілітація.

Станом на вечір 2 червня в Києві було відомо про 7 загиблих і близько 90 постраждалих.

Читайте також — Новини

Усі матеріали розділу