Новини Опубліковано
ДТЕК модернізував 21 енергетичний об’єкт Києва до зими

Київські електромережі провели масштабну реконструкцію інфраструктури напередодні опалювального сезону, оновивши обладнання та підвищивши надійність електромереж.
Фахівці ДТЕК Київські електромережі завершують підготовку до осінньо-зимового періоду, реалізувавши комплексну програму модернізації електричної інфраструктури міста.
У рамках підготовки до зими компанія реконструювала 21 енергетичний об’єкт. Зокрема, спеціалісти оновили обладнання на розподільчих пунктах і трансформаторних підстанціях, повністю замінили три кабельні лінії.
Основні технічні вдосконалення включають:
- Впровадження сучасної ізоляції, стійкої до температурних коливань.
- Збільшення пропускної здатності електроліній.
- Оновлення обладнання 10 кВ у п’яти трансформаторних підстанціях.
- Модернізацію систем дистанційного керування в 14 розподільчих пунктах.
Як зазначили у компанії, ці заходи створять необхідний запас міцності та зроблять електромережу більш керованою та надійною напередодні зимового сезону.

