“Давайте не превращаться в обиженных детей, которым во время простуды родители запретили есть мороженое”, – Зеленский (видео)

20:04  |  07.04.2020
"Давайте не превращаться в обиженных детей, которым во время простуды родители запретили есть мороженое", - Зеленский (видео)

Фото: president.gov.ua

Президент Владимир Зеленский говорит, что власть действует настолько жестко, насколько этого требует пандемия коронавируса и симметрично с другими странами мира. Об этом он сказал в свое обращении к украинцам.

“Дорогі громадяни! Сьогодні наша держава діє настільки жорстко, наскільки цього вимагає розвиток ситуації в Україні. Наші дії є абсолютно симетричними з більшістю країн Європи та світу. А санкції за порушення правил карантину, наприклад, в Італії становлять до трьох тисяч євро, у Франції – майже чотири, у Сінгапурі – до десяти тисяч доларів, а в Іспанії – до тридцяти тисяч євро. Ми всі стоїмо на сторожі демократичних цінностей і свобод, але є часи, коли пріоритетом стає здоров’я та життя цілої нації. Сьогодні саме такий час. Давайте не перетворюватися на ображених дітей, яким під час застуди батьки заборонили їсти морозиво. Всі обмеження є лише тимчасовими незручностями, вони – важливі й потрібні для вашої ж безпеки”, – сказал президент Украины.

Зеленский напомнил, что 6 апреля правительство ввело новые ограничения для преодоления короновируса.

Срочные новости о коронавирусе в Телеграме Мой Киев telegram ico!

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Афиша Киева