Перейти до контенту
Погода +14° Карта тривог Транспорт Новини Каталог компаній Якість повітря
Новини Опубліковано

Біля столичного вокзалу чоловік скоїв розбій на військового заради його кросівок: побитий військовий помер

Біля столичного вокзалу чоловік скоїв розбій на військового заради його кросівок: побитий військовий помер
Фото Фото: facebook.com/kyiv.gp.gov.ua

Прокурорами Шевченківської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт щодо 27-річного мешканця Черкащини, який поблизу столичного залізничного вокзалу вчинив розбійний напад на військовослужбовця. Про це повідомили в Київській міській прокуратурі.

У квітні 2025 року чоловік познайомився з військовим неподалік станції метро «Вокзальна». Згодом обвинувачений почав сварку, в ході якої побив військового, а коли той впав на землю та знепритомнів, зняв із потерпілого кросівки, взув їх та втік з місця злочину. Своє взуття нападник залишив біля потерпілого військового. Згодом побитий чоловік помер у медичному закладі.

Обвинувачений перебуває під вартою без права внесення застави.

За вчинене йому загрожує від 8 до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Зазначимо, що відносно цього ж чоловіка у жовтні 2025 року Шевченківським районним судом Києва ухвалено рішення про застосування примусових заходів медичного характеру за вбивство собаки (ч. 3 ст. 299 КК України).

Читайте також — Новини

Усі матеріали розділу