Біля Деміївської площі Києва прорвало тепломережу

16:42  |  02.01.2026
2 січня на проспекті Лобановського біля Деміївської площі в Києві сталася аварія тепломережі з витоком гарячої води. Рух автомобілів у напрямку вулиці Холодноярської ускладнено, патрульні організовують об'їзд.

2 січня на проспекті Лобановського біля Деміївської площі в Києві сталася аварія тепломережі з витоком гарячої води. Рух автомобілів у напрямку вулиці Холодноярської ускладнено, патрульні організовують об’їзд.

Про інцидент повідомив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький. Аварійна ситуація виникла на проспекті Валерія Лобановського поблизу Деміївської площі.

Через прорив мережі рух транспорту значно ускладнено у напрямку вулиці Холодноярської.

“Патрульні стежать за безпекою дорожнього руху та організовують об’їзд для транспортних засобів вулицею Ізюмською”, — додав Білошицький.

Нагадуємо, що новини без цензури публікуємо в Телеграм telegram ico, підпишись зараз, щоб не пропустити важливе!

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter