Перейти до контенту
Погода +14° Карта тривог Транспорт онлайн Мапа міста Каталог компаній Якість повітря
Новини Опубліковано

Арахамія пояснив, чому беруть у полон російських військових

Арахамія пояснив, чому беруть у полон російських військових

Голова фракції “Слуга народу” у Верховній Раді Давид Арахамія повідомив, що російських військових беруть у полон, щоб мати запаси обмінного фонду.

Джерело: Давид Арахамія у Facebook.

“Бачу багато коментарів від розлючених українців про те, навіщо брати полонених. Розумію емоції, сам нещодавно мав таку ж саму позицію, але ми всі маємо розуміти, що кожен полонений ворог – це потенційне життя нашого героя на обмін”, – зазначив Арахамія.

Держслужбовець також повідомив, що при сучасних боях артилерії на великих відстанях полонених брати стало набагато важче, тому “маємо проблеми з поповненням обмінного фонду”.

Нагадаємо, що станом на 23 квітня в Україні налічується понад 500 полонених російських окупантів.

Читайте також — Новини

Усі матеріали розділу