У лікарні «Феофанія» врятували воїна ЗСУ, який два дні жив з кулею в серці

15:19  |  16.04.2022
ЗСУ, Феофанія

Хірурги медичного закладу врятували життя 20-річного українського воїна Володимира Гордієнка. Хлопцю дивом вдалося втекти з російського полону та вціліти після допитів, тортур та обстрілу окупантами авто, на якому він рятувався зі своїм побратимом.

Джерело: МОЗ.

Два дні Володимир лісом добирався до своїх із кулею в серці і пневмогемотораксом.

Першу лікарську допомогу Володимирові надали в Малині. Хлопця направили до Центру інноваційної кардіохірургії на базі лікарні «Феофанія». Тут, після дообстеження, лікарі виявили, що в стінці лівого шлуночка, за півтора міліметра від порожнини серця знаходиться уламок.

Лікарі зазначили, що таке поранення могло призвести до наскрізного отвору у серці, або ж уламок міг мігрувати та спровокувати інсульт чи втрату кінцівки.

«Складна операція тривала 5 годин та пройшла успішно. Медики оперували на працюючому серці за допомогою спеціальних стабілізаторів. За декілька годин після оперативного втручання Володимир вже розмовляв, а на наступний день – ходив. Напередодні свого дня народження Володимир був виписаний із лікарні, але і досі перебуває на зв’язку зі своїми лікарями», — пишуть у МОЗ.

 

Нагадуємо, що новини без цензури публікуємо в Телеграм telegram ico, підпишись зараз, щоб не пропустити важливе!

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: