
СБУ повернула столиці 20 млн грн, привласнених керівництвом департаменту КМДА
Служба безпеки України викрила корупційну схему в Департаменті соціальної та ветеранської політики КМДА. Колишній керівник департаменту та його дві заступниці привласнили понад 20 млн гривень з фонду паліативної допомоги. Кошти повернено до столичного бюджету.















































