Перейти до контенту
Погода +14° Карта тривог Транспорт онлайн Мапа міста Каталог компаній Якість повітря
Безкоштовно

Магазин материалов для художников Атрибут

Культура и искусство
1,0 · 1 відгуків
1 117 переглядів

Контакти і графік

Адреса
Киев, Вознесенский спуск, 16, Київ
Телефон
Графік
  • пн-пт 10:00-19:00; сб 10:00-18:00

Повідомити про помилку

Якщо знайшли неточність у даних компанії — повідомте нам, ми перевіримо й виправимо.

Відгуки

1,0 1 відгук
  • 5★ 0
  • 4★ 0
  • 3★ 0
  • 2★ 0
  • 1★ 1
  • Тетяна

    Прочитала цей відгук і думала, що мене це не торкнеться.
    Нажаль)
    В магазина немає сайту, тому телефонувала напряму дізнатись про наявний асортимент за телефоном 044 272 1414.

    При телефонній розмові дівчина відповіла що не може надіслати фото асортименту і в принципі розмовляти зі мною не може, "бо в неї покупці".

    Виникають наступні питання:
    1. Навіщо брати телефонну трубку якщо немає часу .
    2. Чого мене має турбувати що в менеджера "покупці".
    3. Чому підприємець не турбується про якісне обслуговування.

    Мені вистачило телефонної розмови щоб зрозуміти якість сервісу - його немає

  • Євгенія

    Сьогодні в цьому магазині нам заявили, що не люблять таких клієнтів як ми!!!!
    А все тому, що 2 тижні тому тут нашій донці продали неякісний балончик лаку для пастелі. Коли це виявилось нам запропонували приїхати і повернути його чи обміняти. Ми не мешканці столиці і, на жаль, через карантин, донька приїхати раніше не змогла, тому довелося нам сьогодні добиратися в столицю з цим лаком. Що нам тільки не розповідали в магазині: і те, що треба було вчора приїхати і те, що балончики не підлягають обміну і багато іншого. На наше прохання просто його замінити, бо в цьому не працював розпилювач, продавчиня продемонструвала нам ще декілька з таким же точно браком і сказала, що вони усі такі, мабуть. УВАГА!!! І далі замість вибачитися і повернути кошти за проданий нам неякісний товар, нам демонстративно влаштували виніс мозку, що ми самі в усьому винні і вона з своєї кишені нам гроші поверне. І на фінам: "Як я не люблю таких клієнтів". Сервіс - вищий пілота. Гроші таки повернули. Але все. Більше їздити з пригороду спеціально в цей магазин не будемо. Бо у магазину "Атрибут" клієнтів, які ось таке хамство терплять - вистачає.

Залишити відгук

Перші 3 відгуки проходять модерацію. Потім — публікуються одразу.

Ваша оцінка *
Не публікується

Редагувати відгук

Ваша оцінка

Поскаржитись на відгук