Магазин материалов для художников Атрибут
Контакти і графік
- Адреса
- Киев, Вознесенский спуск, 16, Київ
- Телефон
- Графік
- пн-пт 10:00-19:00; сб 10:00-18:00
Відгуки
- 5★ 0
- 4★ 0
- 3★ 0
- 2★ 0
- 1★ 1
Прочитала цей відгук і думала, що мене це не торкнеться.
Нажаль)
В магазина немає сайту, тому телефонувала напряму дізнатись про наявний асортимент за телефоном 044 272 1414.При телефонній розмові дівчина відповіла що не може надіслати фото асортименту і в принципі розмовляти зі мною не може, "бо в неї покупці".
Виникають наступні питання:
1. Навіщо брати телефонну трубку якщо немає часу .
2. Чого мене має турбувати що в менеджера "покупці".
3. Чому підприємець не турбується про якісне обслуговування.Мені вистачило телефонної розмови щоб зрозуміти якість сервісу - його немає
Сьогодні в цьому магазині нам заявили, що не люблять таких клієнтів як ми!!!!
А все тому, що 2 тижні тому тут нашій донці продали неякісний балончик лаку для пастелі. Коли це виявилось нам запропонували приїхати і повернути його чи обміняти. Ми не мешканці столиці і, на жаль, через карантин, донька приїхати раніше не змогла, тому довелося нам сьогодні добиратися в столицю з цим лаком. Що нам тільки не розповідали в магазині: і те, що треба було вчора приїхати і те, що балончики не підлягають обміну і багато іншого. На наше прохання просто його замінити, бо в цьому не працював розпилювач, продавчиня продемонструвала нам ще декілька з таким же точно браком і сказала, що вони усі такі, мабуть. УВАГА!!! І далі замість вибачитися і повернути кошти за проданий нам неякісний товар, нам демонстративно влаштували виніс мозку, що ми самі в усьому винні і вона з своєї кишені нам гроші поверне. І на фінам: "Як я не люблю таких клієнтів". Сервіс - вищий пілота. Гроші таки повернули. Але все. Більше їздити з пригороду спеціально в цей магазин не будемо. Бо у магазину "Атрибут" клієнтів, які ось таке хамство терплять - вистачає.
Залишити відгук
Перші 3 відгуки проходять модерацію. Потім — публікуються одразу.