Перейти до контенту
Погода +14° Карта тривог Транспорт Новини Каталог компаній Якість повітря
Безкоштовно

Киевэнерго РТМ Центр

Услуги
1,1 · 12 відгуків
4 895 переглядів
kyivenergo.ua

Контакти і графік

Адреса
Киев, ул. Жилянская, 69/71, Київ
Телефон
Сайт
kyivenergo.ua
Графік
  • ежедневно, 08:00-17:00

Повідомити про помилку

Якщо знайшли неточність у даних компанії — повідомте нам, ми перевіримо й виправимо.

Відгуки

1,1 12 відгуків
  • 5★ 0
  • 4★ 0
  • 3★ 0
  • 2★ 1
  • 1★ 11
  • Наталія

    +380 (67) 508-67-23 номер вашої організації помилковий, відповідач повідомив що вин взагалі під Харкомом, аж ніяк не в Києві.
    Ось так усі ""комун.організації"" все роблять для людей.
    Шевченківський район, по вулиці Володимира инниченка 18, віддключили воду по причині гідравлічних випробувань на два тижні до 04.08, пишу 20.08. відгук, який походу ні на що не повпливає бо всім комун сервісап пофіг на людей, досі немає гарячо води в будинку!!
    Це що взагалі за срач коїться?????
    То гідравліка, то аварія, що ще якась херня, при чому що за цей період не бачила жодного майстра на горизонті!!!!
    Ми за який хен платимо єбанячі кошти за комунальні????

  • Віра

    За адресою вул. Преображенська ,7 знову відключили гарячу воду 02.07.2025 , біля підʼїзду висит об ява що вода була повинна бути 06.07.2025 , але її досі немає. Роботи не проводяться!!!!!!! Робітників , яки б займались цією проблемою немає!!!!

  • Алина

    6.05.24
    Вместо горячей воды течёт холодная!Сказали что до 13.05 починят! И не чего страшного,что потом сразу же будут ,,Гідравлічні випробування теплових мереж" ещё месяц! Это нормально, мы же не люди ,а скот!Мыться нам не нужно!

  • Вікторія

    У нас на Очаківській вулиці теж розкопали два роки тому і борсаємось тепер в багнюці. Асфальт не треба покласти????

  • Алина

    Каждый год ,,Гидровлічні випробування " в Соломинском р-н начинаются в начале мая на 2 недели!
    Заканчиваются в лучшем случае через месяц ,в худшем 2/3 месяца! Было ,что включили горячую воду в сентябре! При чём не кого не волнует,что май сейчас холодный месяц. Почему отключение всегда начинаются с Соломинского? Сделайте график и меняйте очерёдность районов! И ДЕЛАЙТЕ СВОЮ РАБОТУ В ЗАДАННЫЕ СРОКИ!!!!!!!

  • Виктор

    Разрыли месяц тому назад и дальше никакой реакции, никакие действия Нововокзальной 21 Виктор 0677066009. 22.04.2023

  • Володимир Матвійчук

    29.11.2021 р РТМ «Центр» СП « Київські теплові мережі» ліквідував аварію за адресою вул. Левка Мацієвича 2/4. Станом на 11.12.2022 р. Стоїть металеве огородження, розритий асфальт, перекритий двір, неможливо під’їхать машинам швидкої допомоги. На всі звернення ніякої реакції.

  • Анна

    По адресу ул. Ереванкая 29 до сих пор нет тепла. Но все говорят дом подключен. Счета на оплату насчитали!!! А то что по факту по батареям бегает холодная вода никого не волнует... Безпредел!!!

  • Татьяна Каспер

    Прорезная 18/1 парадное с Прорезной.
    Уже 6 месяцев горячая вода течёт в подвал, подмывает фундамент. Стены разбухли!
    Прорыв трубы в соседнем доме. У нас течёт и заливает.
    Сделайте уже, сколько можно!
    Дом может рухнуть.
    Заявка коллективная уже висит целый месяц.
    Работы не делаются!!!

  • Анатолій

    Жоден з тлф не відповідає!!! На вул.Маршала Рибалко 7/18 працівниками жеку виявлено пошкодження тепломережі. Вода витікає у підвальне приміщення, сморід катастрофічний навіть в квартирах будинку та під'їздах. Просимо терміново прийняти заходи по усуненню пошкодження" Контактний тлф 0675800030

  • Катерина

    Уже месяц обещают включить Отопление и горячее водоснабжение. Работы начались 3 дня назад. Во дворе вырыли несколько ям, но никакого движения не видно. В квартире около 17 градусов. Каждый день откладывают строки исправления неполадок и включение всего отопления и горячего водоснабжения.

  • Татьяна

    У зв’язку з аварією на трубопроводі гарячого опалення в нашому будинку, безпосередньо під моїми вікнами зі сторони вулиці і двору, були вириті ями. Після ремонту ці ями засипали, а порушене асфальтне покриття у дворі не відновили.
    Я зробила запит до служби 1551 з мобільного додатку. Його направили в РТМ ЦЕНТР на виконання. АЛЕ моє звернення НЕ ВИКОНАНО і ЗАКРИТО. У відповіді надали інформацію про виконання робіт у липні місяці за адресою:вул.Б.Хмельницького,68 (з фото іншого будинок).
    Працівники «Київтеплоенерго» біля мого вікна (з двору) зробили діру в трубі воздуховоду у підвал і порушили бордюр, який направляв стік води з водостічної труби повз сходи до підвалу. Дощові води тепер заливають підвал. Починає рости грибок на стіні моєї квартири.
    Прошу поновити асфальтне покриття біля мого вікна для запобігання розвитку грибка і залиття підвального приміщення.

Залишити відгук

Перші 3 відгуки проходять модерацію. Потім — публікуються одразу.

Ваша оцінка *
Не публікується

Редагувати відгук

Ваша оцінка

Поскаржитись на відгук