Fever 333

Fever 333 вперше зіграють в Києві

Гарні новини для поціновувачів дещо важкої музики. У Київ їде гурт Fever 333 – репкор-сенсація з Америки, яка підкорила слухачів та альтернативну пресу завдяки своїм експресивним “лайвам” та принциповій позиції, яку вони показують в своїх піснях.

25 листопада, клуб Atlas.

Як розповідає Джейсон Аарон Батлер, фронтмен гурту, він мріяв створити Fever 333 все своє життя. В нього був гурт під назвою Letlive, яким він займався ще коли був підлітком. У складі Letlive, Батлер записав 4 платівки, здобув помірну славу та згодом колектив припинив своє існування.

Але він не знав, що Letlive був лише мостом до втілення мрії. Якось співак раптово познайомився з Тревісом Баркером – культовим драмером поп-панків Blink-182. Вони поспілкувались, а потім Баркер сказав, що його хресна дочка  в захваті від Letlive.

Слово за слово – та на горизонті з'явилися Fever 333, за продюсування яких взявся Баркер. Гурт підписали на знаний лейбл Roadrunner, де вони випустили свій дебютну повноформатну платівку Strength in Numb333rs, з якою Fever 333 завітають до Києва.

Strength in Numb333rs – десять треків, які поєднують в собі агресію, мелодику та тексти, які піднімають важливі питання щодо політики, соціальної нерівності, расових воєн та важливості спротиву, якщо десь щось їде не так. Та цим вони спонукають до дій. Ні, не трощити чуже майно, але задуматися над багатьма речами, що відбуваються у світі просто зараз.

Fever 333 доводять свій революційний настрій, завдяки звучанню, яке з одного боку має впізнавані елементи, а з іншого – об'єднує поп-мотиви із жорстким, грувовим саундом, який міг з'явитися тільки на Roadrunner.

“Ми хочемо створити місце, де люди можуть відчувати себе у безпеці. Щоб вони могли говорити та робити те, що їм заманеться. Я обожнюю розмовляти з людьми. Навіть якщо наші погляди на якісь питання абсолютно різні. Розмови, особливо з опонентами, дуже важливі. Бо лише так можна зробити фінал будь-якої гри позитивним”, – каже Батлер.

То ж готуйтеся трохи спітніти, коли будете створювати маленьку революцію в стінах Atals в останні дні осені.

Київ
25 листопада 2019 року
Клуб «ATLAS»

Раздел Афиша Харькова представляет вашему вниманию Fever 333, смотрите также: