Підпільні гральні заклади працювали в різних районах столиці із забезпеченням суворої конспірації.
Джерело: столична прокуратура
Кожне з приміщень, яке використовувалося учасниками угруповання, було оформлено на підставних осіб, обладнано комп’ютерами з встановленим програмним забезпеченням, яке надає доступ до симуляторів грального обладнання, системою відеоспостереження, а також необхідними для повноцінного функціонування закладу меблями, інтернет-зв’язком, іншим обладнанням та місцями для відпочинку клієнтів.
Персонал закладів підбирався після ретельної перевірки та працював позмінно без документального оформлення. Для заохочення гравців їх безкоштовно пригощали напоями в якості компліменту від закладу та надавали можливість грати в борг.
У межах слідства правоохоронці припинено незаконну діяльність 4 підпільних гральних закладів, які діяли на території міста Києва.
Дохід одного грального закладу, за попередніми даними, становив від 900 тис. до 1 млн гривень в місяць.
Під час обшуку приміщень вилучено понад 60 одиниць комп’ютерної техніки з відповідним програмним забезпеченням, чорнові записи обліку доходів та витрат гральних закладів, мережеве обладнання, інші предмети та документи, які використовувались у злочинній діяльності.
За результатами слідчих дій повідомлено про підозру 13 учасникам злочинної організації. Серед них: організатори, «бухгалтери», адміністратори та оператори-касири. Вирішується питання про обрання їм запобіжних заходів. Слідчі дії у кримінальному провадженні тривають.
Раніше ми писали, що стало відомо, скільки київських школярів будуть навчатись офлайн