У Київській область зареєстровано понад 300 тисяч ВПО

18:00  |  10.09.2022
Київ

У Київській області зареєстровано 316 306 внутрішньо переміщених осіб. Із них 60 559 людей переїхали з Донецької, Луганської областей та Автономної Республіки Крим до початку повномасштабного вторгнення росії 24 лютого.

Джерело: КВОА

Наразі, у КВОА кажуть, що одним із найактуальніших питань є забезпечення тимчасовим житлом вимушених переселенців. Йдеться як про жителів Київської області, які втратили власні домівки внаслідок російської військової агресії, так і ВПО з інших регіонів, де наразі ведуться активні бойові дії. Станом на сьогодні найбільша кількість внутрішньо переміщених осіб перебуває в Білоцерківському, Бучанському та Обухівському районах.

Вимушених переселенців розміщують у тимчасових модульних містечках, гуртожитках соціальної сфери та приватної власності. Усього з початку збройної агресії росії в комунальних закладах області поселили 22,3 тисячі ВПО.

Читайте також: З 12 вересня у столиці буде відновлено роботу автобусного маршруту № 53 та організовано роботу автобусного маршруту № 11Д.

Також у Київській області виділено 64 локації в установах соціального захисту населення, базах відпочинку та дитячих оздоровчих таборах комунальної та приватної форм власності. На сьогодні розгорнуто 4100 місць для розміщення ВПО, з них вільних – 832.

Крім того, жителі Київщини продовжують безкоштовно надавати житло для людей, які були змушені виїхати з регіонів, де тривають активні бої. Протягом березня-серпня 2022 року програмою «Прихисток» у 64 територіальних громадах скористалися 56 046 внутрішньо переміщених осіб.
«Київська область дала прихисток сотням тисяч людей.

«Постійно працюємо над їхнім розміщенням, надаємо їм всебічну допомогу. Та війна триває і, на жаль, кількість людей, які рятуються від загарбників, у нашому регіоні може збільшитися. Тому звертаюся до громад посилити роботу з допомоги вимушеним переселенцям. Приділити особливу увагу підготовці місць для їх проживання. Ми маємо разом допомогти людям, що залишилися без рідних домівок», – наголосив Ігор Мещан, директор Департаменту соціального захисту населення Київської ОВА.

Раніше ми писали, що у Києві вже тестують систему безконтактної оплати проїзду банківськими картками у наземному транспорті.

Нагадуємо, що новини без цензури публікуємо в Телеграм telegram ico, підпишись зараз, щоб не пропустити важливе!

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: