Люди, которые пришли на вакцинацию без подписанной декларации с врачом, задерживают очередь на несколько часов — КГГА

20:23  |  05.06.2021
Люди, которые пришли на вакцинацию без подписанной декларации с врачом, задерживают очередь на несколько часов - КГГА

Фото: kyivcity.gov.ua

Люди, которые пришли на вакцинацию от COVID-19 в Международный выставочный центр без подписанной декларации с врачом, задерживают очередь на несколько часов. Об этом заявила директор Департамента здравоохранения Киева Валентина Гинзбург, анализируя результаты третьего дня работы Центра вакцинации для зарегистрированных в мобильном приложении «Дія».

«Вже другі вихідні поспіль ми пропонуємо киянам вакцинуватися у досить зручному форматі. Зареєстровані на вакцинацію у «Дії» можуть прийти до МВЦ та щепитися. Зважаючи на велику кількість таких охочих минулими вихідними, наразі ми вдосконалили цей процес, розмежувавши потоки: окрема черга для запрошених та окрема для тих, хто також записаний у «Дії», але запрошення поки не отримав», — напомнила Гинзбург.

В течение дня таким образом вакциной CoronaVac вакцинировали более 2500 человек.

Но по словам директора Департамента здравоохранения, эта цифра могла быть значительно больше, соответственно значительно больше киевлян могли сегодня получить защиту от COVID-19.

«На превеликий жаль, на вакцинацію приходить багато людей, в яких не підписано декларацію з лікарем. Для розуміння – процес вакцинації людей із декларацією триває близько 7 хвилин. Якщо декларації немає – близько півгодини. Ось і порахуйте, на скільки швидше рухалася би черга, якщо у всіх охочих щепитися були декларації з лікарем», — сказала Валентина Гинзбург.

Для сравнения Гинзбург привела цифры. За 7 часов вакцинации педагогов, имеющих декларации, одна бригада в среднем прививает 200 человек, без заполнения информационного согласия.

За то же время сегодня в МВЦ — около 100. И это при том, что вакцина, которой прививают педагогов, требует больше времени по подготовке для введения.

«У мене наполегливе прохання до киян – приходьте на вакцинацію після підписання декларації. Це насамперед ваш зекономлений час. І повага до людей, які чекають у черзі, поки замість 7 хвилин для вас цілих 30 створюють електронну медичну картку. А ще – допомога лікарям, які у вихідні залишають родини, щоб якомога більше киян змогли почуватися у безпеці від COVID-19!», — сказала Гинзбург.

Нагадуємо, що новини без цензури публікуємо в Телеграм telegram ico, підпишись зараз, щоб не пропустити важливе!

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: